Start > Piłka nożna > Nowe twarze w Odrze
Sportingbet.pl
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Piłka nożna: Nowe twarze w Odrze
2014-01-23 07:10 Redakcja
Damian Primel po pozytywnym przejściu testów został nowym bramkarzem Odry Opole. Kontrakt zawarto do końca tego sezonu z opcją przedłużenia o kolejny rok.

21-letni piłkarz urodzony w Lubinie ostatnie półtora roku spędził w KS-ie Polkowice. Jesienią zagrał w jedenastu meczach II ligi.

Z zespołem związał się również 22-letni Litwin Donatas Nakrošius. Obrońca podpisał półroczny kontrakt.Nakrošius rundę jesienną spędził w Atlantasie Kłajpeda, w którym w trzech występach strzelił jedną bramkę.

Odra ma również nowego napastnika. Jest nim 25-letni Piotr Bondziul. Z klubem podpisał również półroczną umowę. Zawodnik przez ostatnie cztery i pół roku występował w Dębie Dąbrowa Białostocka. W rundzie jesiennej obecnego sezonu wystąpił w 19 meczach trzeciej ligi, w których zdobył osiemnaście bramek.

Być może to nie koniec kontraktów. W przegranym 0:2 (0:2) sparingu drugoligowej Odry Opole ze Slezskim FC Opawa wystąpił Adrian Ułasowicz. 20-letni zawodnik jest pomocnikiem. Rundę jesienną spędził w trzecioligowym Energetyku Gryfino, w którym w trzynastu spotkaniach strzelił trzy bramki.

źródło: 90minut.pl
Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
autor:

(imię)
Treść:

(maksymalnie 400 znaków)
Szukamy współpracowników!
Znasz się na sporcie?
Chcesz zostać dziennikarzem?
Zgłoś się do nas!
Oferujemy akredytacje.

Zapraszamy!

redakcja@sportopolski.pl


SportOpolski na

TWOJA WIZYTÓWKA


www.smsopole.sportopolski.pl


www.startopole.sportopolski.pl

© 2008 sportopolski.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: infoexpert - ixcms ™