Start > Piłka nożna > Opolskie drużyny przezimują w dolnej części tabeli
Sportingbet.pl
to Twój sportowy bukmacher internetowy.
Wyszukiwarka ofert pracy
Piłka nożna: Opolskie drużyny przezimują w dolnej części tabeli
2013-11-27 21:25 Redakcja
Jesienne rozgrywki II ligi zostały już zakończenie, a żaden z trzech opolskich zespołów nie zdołał się przebić do czołówki. Najwyżej zimować będzie MKS Kluczbork.

Zamykająca rozgrywki rundy jesiennej 18. kolejka nie okazała się szczęśliwa dla żadnego z trzech opolskich zespołów startujących w rozgrywkach. Najlepiej spośród nich wypadł zespół MKS-u Kluczbork, który na wyjeździe zremisował 2:2 z plasującym się w ligowej czołówce Rozwojem Katowice. MKS wywalczył w tym spotkaniu jeden punkt do tabeli, dzięki golom Krzysztofa Wolkiewicza oraz Jakuba Legierskiego. Łącznie dało to 20 punktów, co z kolei przekłada się na 12. lokatę w tabeli ligowej.

O jedno miejsce niżej uplasowała się za to Odra Opole, która poniosła zaskakującą porażkę w zamykającym rundę jesienną starciu z Jarotą Jarocin (3:1). Jedynego gola dla opolan w meczu z ostanią drużyną w tabeli zdobył Dawid Wolny. Zespół zakończył jesień z dorobkiem 19 punktów, odnosząc 4 zwycięstwa, 7 remisów i 7 porażek. Bilans MKS-u Kluczbork wynosi odpowiednio 4-8-6.

Najgorszej w opolskiem poradziła sobie ekipa Ruchu Zdzieszowice, na zakończenie przegrywając u siebie 0:2 z UKP Zielona Góra. W całej rundzie jesiennej zespół uzbierał tylko 16 punktów, odnosząc 3 zwycięstwa, 7 remisów i 8 porażek. Daje to trzecie miejsce od końca tabeli. Jak sugerują zakłady online, w razie braku poprawy oznacza to realną groźbę spadku.

Drugoligowy sport na żywo będzie można na nowo śledzić od 8 marca, kiedy to ma wystartować inaugurująca rundę wiosenną 19. kolejka. Najlepszy zespół z opolskiego, MKS Kluczbork, rozpocznie zmagania od meczu z Chrobrym Głogów.

Komentarze:
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
autor:

(imię)
Treść:

(maksymalnie 400 znaków)
Szukamy współpracowników!
Znasz się na sporcie?
Chcesz zostać dziennikarzem?
Zgłoś się do nas!
Oferujemy akredytacje.

Zapraszamy!

redakcja@sportopolski.pl


SportOpolski na

TWOJA WIZYTÓWKA


www.smsopole.sportopolski.pl


www.startopole.sportopolski.pl

© 2008 sportopolski.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: infoexpert - ixcms ™